Hüppa postitusele

Change

II MS


Sellel teemal on 321 vastust

#161
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

Inspektor Kukeke, 19 märts 2008, 00:10, kirjutas:

Oli küll jah. Sakslased oleks võibollagi Normandia dessandi tagasi löönud, kui Hitler poleks jälle oma ''taktikat'' kasutanud.

Vaata postitust




Mis taktikat ta kasutas siis?
Postitas pildi

#162
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle

Erno, 19 märts 2008, 17:47, kirjutas:

Mis taktikat ta kasutas siis?

Vaata postitust



Kui Normandias liitlased maabusid siis ta ei lasknud osadel oma panzer diviisidel sinna minna kuna arvas, et Normandia rünnak on petekas ja rünnatakse hoopis mujalt.

#163
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

Inspektor Kukeke, 19 märts 2008, 22:07, kirjutas:

Kui Normandias liitlased maabusid siis ta ei lasknud osadel oma panzer diviisidel sinna minna kuna arvas, et Normandia rünnak on petekas ja rünnatakse hoopis mujalt.

Vaata postitust




Omg, see oli küll päris hull lüke rsk. Meeletu petekas saab ka olla kui laevu on näha merel ja ikka arvab, et tulevad kuskilt mujalt..Optimistlik teguviis :confused:
Postitas pildi

#164
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Jah. See oli mastermind Hitler. Ta hoidis algusest peale enamus oma panzer diviise calaise juures. Kuna arvas, et tegelik rünnak toimub sealt. Arvestades, kui jännis olid liitlased juba alguses Normandias ja oleks veel paar panzeri diviisi tulnud neid hävitama siis nad oleksid küll lüüa saanud.

#165
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Ma unistan päevast kui ka NSVL'i sõjakuriteod kohtu ette tuuakse ,aga kahjuks ei juhtu see vist kunagi , pole enam keda süüdistada ja mingeid kahjutasusid ei hakka venemaa nkn maksma.
Posted Image

#166
raux111

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 702
  • Liitus:15 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Võitjate üle ei tule kunagi kohut:/.Karm tõsiasi.Kuigi NSVL oli palju hullem kui 3 reich
Aristoteles:“Tolerants ja apaatia on sureva ühiskonna viimased voorused.”

#167
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

Eddy, 28 märts 2008, 17:10, kirjutas:

Ma unistan päevast kui ka NSVL'i sõjakuriteod kohtu ette tuuakse ,aga kahjuks ei juhtu see vist kunagi , pole enam keda süüdistada ja mingeid kahjutasusid ei hakka venemaa nkn maksma.

Vaata postitust




Mitte, et ameeriklased ja inglased ka päris puhtad poisid oleks olnud.

Muutis Mereida, 28 märts 2008 - 19:42.


#168
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
No ,selles sõjas ei olnud keegi päris puhas poiss.
Aga minuteada ei teinud ameeriklased ja inglased ka midagi väga hullu , peale pommitamiste mis tapsid palju tsiviilisikuid.Vb olen lihtsalt kehvasti informeeritud.
Posted Image

#169
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Eddy, 28 märts 2008, 17:10, kirjutas:

Ma unistan päevast kui ka NSVL'i sõjakuriteod kohtu ette tuuakse ,aga kahjuks ei juhtu see vist kunagi , pole enam keda süüdistada ja mingeid kahjutasusid ei hakka venemaa nkn maksma.

Vaata postitust



Sõjakuriteod ei aegu.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#170
adaliin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:29 märts 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu

old man mees, 13 veebr 2008, 17:45, kirjutas:

Kui Hitler ei oleks lasknud juute hukata valitseksid maailma praegu juudid.
juudid valitsevadki maailma.

#171
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle

Eddy, 28 märts 2008, 19:48, kirjutas:

No ,selles sõjas ei olnud keegi päris puhas poiss.
Aga minuteada ei teinud ameeriklased ja inglased ka midagi väga hullu , peale pommitamiste mis tapsid palju tsiviilisikuid.Vb olen lihtsalt kehvasti informeeritud.

Vaata postitust



Ja suht kindlasti on enamus nende kuritegusid kinni ka mätsitud.

#172
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Inspektor Kukeke, 30 märts 2008, 20:26, kirjutas:

Ja suht kindlasti on enamus nende kuritegusid kinni ka mätsitud.

Vaata postitust



No Hiroshima ja Nagasaki asja annab kinni mätsida
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#173
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
ÕÕÕ. Ega see ainuke sõjakuritegu ei olnud teises maailmasõjas.

#174
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Inspektor Kukeke, 30 märts 2008, 23:06, kirjutas:

ÕÕÕ. Ega see ainuke sõjakuritegu ei olnud teises maailmasõjas.

Vaata postitust



Jah, aga kindlasti suureim ja kindlasti kõigile teada tuntud.. selge see, et neil oli veel ja veel, kas või baltimaade jagamine jne..
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#175
mikatzz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:122
  • Liitus:25 jaan 2007
  • Sugu:mees

adaliin, 30 märts 2008, 12:44, kirjutas:

juudid valitsevadki maailma.

Vaata postitust



Sellekohta üks anekdoot
Et mees läheb üle silla, vaatab Juut upub, mõtleb: "Väike asi... aga ikka ajab tuju heaks"


muidu mina ise ei oleks selles midagi nii halba näinud, kui Saksamaa oleks võitnud, see oleks tehnoloogia arengule lihtsalt nii hea olnud. Sest vaadake kui ettevõtlikud sakslased Hitleri ajal olid, nad ehitasid endale mingi 5 korda suurema triumfiväljaku, kui see oli Pariisis, arendasid Saksa raudteetööstust ja kiirteid.

Sõjatehnikateadus oli neil kõigist teisdest riikidest paremini arenenenud. Sõja lõpuks olid sakslased esimesed, kes arendasid välja V2 kontinentaalvahelised raketid, õhutoruga allveelaevad, hävitajad, mis arendasid endale kiiruse kuni 950km/h (Usa hävitajatel oli kiireim ~550 km/h). Ma usun, kui sõda oleks veninud näiteks 2 kuud kauem, poleks võibolla Saksamaa pidanudki kapituleeruma, kuna tal oleks olnud tuumarelv valmis. Just vaatasin dok filmi, et Euroopas on tehtud tuumakatsetusi, sakslased olid valmis arendanud tuumarelva, kuid see oli 1945 aasta varakevadel ja seda rakendada nad ei suutnudki, sest samal ajal toimus juba Berliini sõda.

Igaljuhul, mu point on selles, Saksa oleks andnud tehnoloogiale nagu nii palju enam kui seda andis võidurelvastumine NSVL ja USA vahel. Pealegi üldse mulle meeldiks, kui keegi oleks praegu konkurendiks USAle kosmoseprogrammis, siis toimuks palju kiirem areng. Praegusajal ei saa midagi kosmosesse saata, sest a la me ei täida seda ja teist ohutusnõuet jms paska. Ma nagu 100% kindel, et kui saksa oleks NSV võitnud, oleks praegu Kuul näiteks alaline mehitatud baas ning inimesed oleksid juba marsil käinud.
Postitas pildi
Postitas pildi

#176
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Selle tuumarelva ümber on üldse palju jutte. Et ei teagi mida uskuda. Ma olen ka vaadanud dok filmist, et nad tahtsid seda New Yorkile heita, et liitlastega läänes rahu teha aga Saksa juhtkond arvas, et sõda kaotatakse nii ruttu, et nad ei jõuaks seda tuumapommi valmis ikka ja ei rahastatud seda projekti.
Ja siis olen veel kuulnud, et neil oli tuumapomm aga saksa teadlased kes selle kallal töötasid šaboteerisid ise selle pommi kuna kartsid seda Hitleri kätesse anda.

#177
pruunid oravapoisid

    Liige

  • liige
  • Postitusi:618
  • Liitus:05 veebr 2008
mis kuradi maailmasõda see oli, kui lõuna-aafriklased olid ainult muhedad pealtvaatajad
seda ei saa kuidagi maailmasõjaks nimetada
ainsad muhedad eluvennad olid seal ju brasiillased, kes toetasid majanduslikult liitlasi
kõige hullem oli minu arust see, et hitler tuugalt rüüstas oma mahedate vanavanemate haudu, et oma malbet juudiverd saladuses hoida
ta võimas vunts oli minu silmis toorelt positiivne

*

Muutis pruunid oravapoisid, 02 aprill 2008 - 21:09.

I'm just a three-eyed boy looking for a twelve-toed girl.


#178
Mees 17. naisega.

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:5
  • Liitus:02 apr 2008

pruunid oravapoisid, 2 apr 2008, 22:06, kirjutas:

mis kuradi maailmasõda see oli, kui lõuna-aafrika oli ainult pealtvaataja
seda ei saa kuidagi maailmasõjaks nimetada
ainsad muhedad eluvennad olid seal ju brasiillased, kes toetasid majanduslikult liitlasi
kõige hullem oli minu arust see, et stalin tuugalt rüüstas oma mahedate vanavanemate haudu, et oma malbet juudiverd saladuses hoida
ta võimas vunts oli minu silmis toorelt positiivne

Vaata postitust




Tuleb tunnistada, et brasiilasi ründavad neegrisalgad, kes hoidsid enda põues 2te tuumapommi ja 4ja massihävitusrelva, omasid brasiilased ära.

#179
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees

Inspektor Kukeke, 2 apr 2008, 21:59, kirjutas:

Selle tuumarelva ümber on üldse palju jutte. Et ei teagi mida uskuda. Ma olen ka vaadanud dok filmist, et nad tahtsid seda New Yorkile heita, et liitlastega läänes rahu teha aga Saksa juhtkond arvas, et sõda kaotatakse nii ruttu, et nad ei jõuaks seda tuumapommi valmis ikka ja ei rahastatud seda projekti.
Ja siis olen veel kuulnud, et neil oli tuumapomm aga saksa teadlased kes selle kallal töötasid šaboteerisid ise selle pommi kuna kartsid seda Hitleri kätesse anda.

Vaata postitust



Kusjuures on veel selliseid jutte kah,et sakslased katsetasid kas 1 või 2 low-yield (madala võimsusega) tuumarelva. Kui aega saan otsin täpsemad lingid ja asjad üles.Muidu jah V-2 + nuke oleks päris surmav kooslus olnud.

Juutide valitsemise kohta: Hitler oleks pidanud neid ausalt rohkem siit ilmast minema saatma.Praegu on juudid kuradi naftasheigid ja mida iganes( Nt. Roman Abramovic,Mihhail Hodorkovski(nüüdseks vangis tho), Oleks Saksamaa II MS võitnud oleks arvatavasti nende mõlema esivanemad hukka saanud :wacko:
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#180
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Küsimus.Kas oli t6si et Hitleril olid teisikud?
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat