Hüppa postitusele

Change

Sildistamine


Sellel teemal on 179 vastust

#101
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:958
  • Liitus:20 mai 2007
  • Sugu:naine
Kuulge aga kes siin seda tarka juttu emode kohapealt jutustas ma tahaks teada, et kas teiearust inimene kellel ei ole ruuduline pusa, must tukk ja needid aga lõigub ennast on emo? kas inimene, kes ei lõigu aga kannab ruudulist pusa, omab musta tukka ja neete on emo? või peab ilmtingimata välja nägema nagu emo ja lõikuma et emo olla?

/aa ja btw Pizike miks sa 18 oled? pakuks sind pigem sinna 1995 sündinute kampa

Muutis Nunnu, 09 jaanuar 2009 - 17:10.

lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!

#102
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees

Nunnu, 9 jaan 2009, 17:08, kirjutas:

Kuulge aga kes siin seda tarka juttu emode kohapealt jutustas ma tahaks teada, et kas teiearust inimene kellel ei ole ruuduline pusa, must tukk ja needid aga lõigub ennast on emo? kas inimene, kes ei lõigu aga kannab ruudulist pusa, omab musta tukka ja neete on emo? või peab ilmtingimata välja nägema nagu emo ja lõikuma et emo olla?

/aa ja btw Pizike miks sa 18 oled? pakuks sind pigem sinna 1995 sündinute kampa

Vaata postitust





Noo eks sa paku :ermm:

Must tukk = Värdjas
Lõikumine = Värdjas
Ruuduline särk = Ei ole värdjas aga kui lõigud või must tukk on siis oled.
Needid = Ei ole värdjas aga kui lõigud või must tukk on siis oled ikkagi :ermm:
Nimi on Nunnu ja kaitseb EMOsid = Värdjas


Värdjas = EMO!

#103
Muwo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 504
  • Liitus:22 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
pizike , krt sa ajad nii debiilset teksti ikka, 18 aastase kohta võiks veits vähem mõistust juba peas olla.
mis sul niiväga emode vastu on , maeisaa aru? endale nendest jumala savi, ise teavad mis endaga teevad.
keegi neonetist teeb mõne halva märkuse sulle lahterdad ka kohe emoks? ja irw, värdjas = EMO? wtff

Muutis Trane, 09 jaanuar 2009 - 17:15.


#104
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:958
  • Liitus:20 mai 2007
  • Sugu:naine
HAHHAHAHAHAH.. a, kus ma emosid kaitsesin ka näita palun mulle? :ermm:
lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!

#105
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees

Trane, 9 jaan 2009, 17:14, kirjutas:

pizike , krt sa ajad nii debiilset teksti ikka, 18 aastase kohta võiks veits vähem mõistust juba peas olla.
mis sul niiväga emode vastu on , maeisaa aru? endale nendest jumala savi, ise teavad mis endaga teevad.
keegi neonetist teeb mõne halva märkuse sulle lahterdad ka kohe emoks? ja irw, värdjas = EMO? wtff

Vaata postitust






Ma ei salli neid lihtsalt. Elan sellises kohas lihtsalt kus on selline ''ühiskond'' kus ei sallita selliseid inimesi.


Nunnu pane näppu ma ei viitsi soome põrsastega vestelda.

Pange need värdjad põlema :ermm:.

Debiilne vb on mu jutt kuna ma ei oska ennast hästi väljendada siin.

#106
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:958
  • Liitus:20 mai 2007
  • Sugu:naine

Pizike, 9 jaan 2009, 17:18, kirjutas:

Debiilne vb on mu jutt kuna ma ei oska ennast hästi väljendada siin.

Vaata postitust




tõesti või :ermm: ?
lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!

#107
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Erx., 9 jaan 2009, 17:17, kirjutas:

Emod on mõtetud tondid, kes tuleks kuskil mahapõletada. Türa tegelt ka, mida nad vinguvad koguaeg, et nende elu on perses ja ausalt öeldes jumala savi kui mingi emo lõigub ennast. Tore oleks kui ta ära sureks ja õhutaks kaasa tema lõikumisele.
Pizikesega olen nõus täiesti, ja putsi Ragnar sina ära tule siia rääkima vanusest. Vittu vaata ennast idioot - elu pole olla, käid koolis magad ja oled ainult arvutis. Tra tegelt ka saa inimeseks juba,

Jah moded, lükake mulle warn nüüd, et sõimasin mõnda mun*i

Vaata postitust



Sul ei ole ju ''jumala savi'', kui sa sellist teksti siia kirjutad...

Üldiselt ma ei saa aru, kuidas te saate niivõrd vihale minna inimeste peale, kes ei tee ega soovi teistele halba ning keda te üleüldse ei tunnegi. Teil on täielik õigus taunida nende tegemisi, kuid niivõrd vihale minemine on minu jaoks mõistmatu.

Ise arvan, et sildistamine on igati praktiline. Lihtsam on ennast väljendada vastavatel teemadel rääkides.

#108
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees

Kaunter, 9 jaan 2009, 17:26, kirjutas:

Sul ei ole ju ''jumala savi'', kui sa sellist teksti siia kirjutad...

Üldiselt ma ei saa aru, kuidas te saate niivõrd vihale minna inimeste peale, kes ei tee ega soovi teistele halba ning keda te üleüldse ei tunnegi. Teil on täielik õigus taunida nende tegemisi, kuid niivõrd vihale minemine on minu jaoks mõistmatu.

Ise arvan, et sildistamine on igati praktiline. Lihtsam on ennast väljendada vastavatel teemadel rääkides.

Vaata postitust





Nad levitavad oma stiili. Seega osad inimesed võtavad selle stiili omaks ja järgmine hetk hakkavad juba lõikuma :ermm::D:D:D :ermm::D:D

NAD ON SÜÜDI! EMOD AHJU!

#109
Johko.

    Shit's Ill

  • liige
  • Postitusi:3 981
  • Liitus:18 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Pizike, 9 jaan 2009, 17:18, kirjutas:

Ma ei salli neid lihtsalt. Elan sellises kohas lihtsalt kus on selline ''ühiskond'' kus ei sallita selliseid inimesi.
Nunnu pane näppu ma ei viitsi soome põrsastega vestelda.

Pange need värdjad põlema :ermm:.

Debiilne vb on mu jutt kuna ma ei oska ennast hästi väljendada siin.

Vaata postitust



HAAHHAHAH!Sa oled nii loll sa vist ise ka ei mõista mis juttu sa ajad,tuled mölised kõigiga saadad kõik perse.Mis sa sellega saavutad ?Saad warne sitaauguni ja veel banni ka.Ja keegi pole öelnud et nendele emod meeldivad.Nad on lihtsalt viisakad.Ma ka vihkan emosid,aga soeng mulle meeldis ja sain niimoodi sõimata kõigi käest.Pane ennast ise emo olukorda ja mõtle enne kui postitad.
I miss the life that I had with you,
I close my eyes hope to see you soon

#110
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees

Kassu, 9 jaan 2009, 17:28, kirjutas:

Pizike ja Ragnar kütavad mõlemad kelbast.
Kui EMO on nimetus mis on antud ennast lõikuvale mustatukalisele jollerile, siis kuidas saab keegi öelda, et see ei ole nii?
Kui keegi arvab, et ta on emo, aga ta EI lõigu ennast ning on seega solvunud, siis - Ära pea ennast emoks. Problem solved.
Lasteaed.

Vaata postitust






PWNED! Sa tõestasid ,et EMOd on siiski lõikuvad värdjad mitte need kes kuulavad mingit koledat muusikat :ermm::D

#111
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Postitusi:1 599
  • Liitus:17 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
lõikumine on tähelepanuvajadus või siis on nad lihtsalt peast segi

#112
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Need, kes end terariistadega taga ajavad ja vinguvad 24/7, et on koledad ja maailm on jube, need võiks tõesti ära kaduda. Iseenesest mul nende vastu miskit pole, aga kui nad sulle sellise jutuga peale tulevad, no anna andeks, aga ma ei suuda kuulata.

#113
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kõik teavad siin ikka kuradi palju "emosid" ja teavad ka seda, et nad lõiguvad. Targad vennad olete kõik, omas maailmas.
Pizike, ma pidasin sind normaalseks, aga tuleb vist sellise jama puhul vastupidi välja. Alati ei tasu ajada kõike ühiskonna kaela.
"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#114
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 413
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Nunnu, 9 jaan 2009, 17:08, kirjutas:

Kuulge aga kes siin seda tarka juttu emode kohapealt jutustas ma tahaks teada, et kas teiearust inimene kellel ei ole ruuduline pusa, must tukk ja needid aga lõigub ennast on emo? kas inimene, kes ei lõigu aga kannab ruudulist pusa, omab musta tukka ja neete on emo? või peab ilmtingimata välja nägema nagu emo ja lõikuma et emo olla?

Vaata postitust



Kui lõigub on emo
Inimene, kes ei lõigu aga kannab ruudulist pusa, omab musta tukka ja neete on suvaline skeidipubekas. Tallinnas on skeitpargid selliseid supilontruseid paksult täis
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#115
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Postitusi:1 599
  • Liitus:17 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Russinik24, 9 jaan 2009, 15:11, kirjutas:

No privet neoneti mina ei meeldi longad ja peded nendele mina drugidega molli kutma ja kui siin foorumis moni long on siis tule kohta-jarve ma annan sulle tapa!!!

Vaata postitust





Mis sul lõngade vastu on?
Ja kui tappa tahad anda siis tule ise Tartusse..........

#116
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Ragnar, 9 jaan 2009, 16:24, kirjutas:

Failblog, ma ei käi mustas, mul pole Musta pead ja musta tukka etc.
mmm..
ma ei tea :ermm: kuidas ma nüüd zanri kaitsma hakkan aga normal biit.
18 aastase kohta oled üpriski rumal :ermm:
PS MA EI NUTA MA NOLIFEN.
EMO EI OLE LÜHEND SÕNALE “EMOTIONAL” (eesti k. emotsionaalne).
EMO TÄHENDAB AINULT MUUSIKAT, "EMO" INIMEST POLE OLEMAS.
 
Tänapäeval on aga levinud arvamus, et "emo" on keegi üliemotsionaalne inimene, kes kannab kitsaid riideid, omab üht silma varjavat tukka ja on väga masendava ja kinnise mõttemaailmaga. See pole aga tõsi, sellised inimesed on tegelikult emo'st väga kaugel. Nende kohta ei saaks isegi emo-kid öelda, sest põhimõtteliselt mitte keegi neist ei tea tegelikku emo tähendust (ehk mitte keegi neist ei kuula emo muusikat). Selliste inimeste kohta võib mõnitava alatooniga öelda "scenester" või "scene kid". "Scene kid" ehk inimene kes teeb absoluutselt kõik, et mahtuda mingisse teatud malli. (scene'i)

http://www.hot.ee/emoscreamo/

Vaata postitust



raske on sul vist aru saada et tänapäeval tähendabki emo inimest..

see on niimoodi välja kujunenud, kui öeldakse emo, siis teatakse mis laadi inimesi mõeldakse.. kui on olemas muusikastiil punk, ja seda kuulav inimene, kes on selle tõsine fanatt, on punkar/tembeldatakse punkariks, siis kes peaks sinu arust olema see kes kuulab emocore? emor? emocore muusikastiili kuulav inimolend?

nüüdseks emo on sama mis punkar, hevi või mis iganes

#117
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Postitusi:1 599
  • Liitus:17 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
kui emo=emo core
ja emo core = emotional hardcore
siis emo = emotional
ja core = hardcore

#118
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
tegelt on küll selliseid kes kuulavad emocore ja on ka scene stiilis
see kes kuulab emocore on nii või na emokid vahet pole milline ta välja näeb
vakatsaka

#119
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Need kes ütlevad,et emo on muusikastiil siis see on ainult loll vabandus nende homolikule välimusele
Dat is weird !

#120
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Postitusi:7 478
  • Liitus:03 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

olenmatu, 10 jaan 2009, 01:02, kirjutas:

tegelt on küll selliseid kes kuulavad emocore ja on ka scene stiilis
see kes kuulab emocore on nii või na emokid vahet pole milline ta välja näeb

Vaata postitust




emocore ei ole nüüd KINDLASTI sama mis emokid
emocore on nüüd kindel muusika zanr.

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.






3 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 3 külalist, 0 anonüümset kasutajat